nagranie webinaru
o Reels/Rolkach

KURS Instagram Reels

"Dlaczego Twoje rolki nie działają?
10 najczęściej popełnianych błędów"

Tworzysz rolki, ale one nie przynoszą oczekiwanych efektów? A może dopiero zamierzasz tworzyć i już teraz chcesz się dowiedzieć, jakich błędów unikać od samego początku? Obejrzyj nagranie webinaru!

Pamiętaj, by potwierdzić zapis na swojej skrzynce! Inaczej nie otrzymasz linku do nagrania webinaru.

PROWADZĄCE

Sara Solarek

Specjalistka ds. digital marketingu, a także graphic designer i WordPress developer. Założycielka agencji marketingowej Marketing Prawników. Od lat prężnie działająca w tej branży. Właścicielka konta na Instagramie @sara.solarek oraz współtworczynii Akademii Canvy i autorka kursu: “Naucz się tworzyć skuteczne Instagram Reels.

Joanna Fabisiak

Graphic designer & content manager pracująca w agencji marketingowej Marketing Prawników. Właścicielka konta na Instagramie @j.createmedia gdzie uczy, jak wykorzystać Instagram do pozyskiwania klientów oraz współtwórczyni Akademii Canvy i autorka kursu “Naucz się tworzyć skuteczne Instagram Reels”.

Jeżeli lada moment nie zaczniesz tworzyć rolek, to inni zrobią to za Ciebie!

Już teraz na pewno będziesz w stanie znaleźć konta, które rozwijały się na Instagramie w podobnym tempie do Ciebie, a dzięki rolkom „wystrzeliły” nagle w kosmos. Chyba nie chcesz zostać w tyle? Chyba nie chcesz zmarnować szansy dotarcia do nowych odbiorców w dużo szybszym czasie niż z pomocą zwykłych postów?

Wykorzystaj to, że stosunkowo niewiele osób tworzy rolki! 

Gdy inni się obudzą przed Tobą –  znowu będzie trudno Ci się przebić. Nawet jeśli będziesz tworzyć niezwykłe materiały wideo.