bezpłatny webinar
o rolkach

bezpłatny webinar - instagram reels

"Dlaczego Twoje rolki nie działają?
10 najczęściej popełnianych błędów"

Tworzysz rolki, ale one nie przynoszą oczekiwanych efektów? A może dopiero zamierzasz tworzyć i już teraz chcesz się dowiedzieć, jakich błędów unikać od samego początku? Zapisz się na bezpłatny webinar!

Webinar odbędzie się w poniedziałek 7 marca, o godz. 18.00

Pamiętaj, by potwierdzić zapis na swojej skrzynce! Inaczej nie otrzymasz linku do webinaru

PROWADZĄCE

Sara Solarek

Sara Solarek

Specjalistka ds. digital marketingu, a także graphic designer i WordPress developer. Założycielka agencji marketingowej Marketing Prawników. Od lat prężnie działająca w tej branży. Właścicielka konta na Instagramie @sara.solarek oraz współtworczynii Akademii Canvy i autorka kursu: “Naucz się tworzyć skuteczne Instagram Reels.

Joanna Fabisiak

Joanna Fabisiak

Graphic designer & content manager pracująca w agencji marketingowej Marketing Prawników. Właścicielka konta na Instagramie @j.createmedia gdzie uczy, jak wykorzystać Instagram do pozyskiwania klientów oraz współtwórczyni Akademii Canvy i autorka kursu “Naucz się tworzyć skuteczne Instagram Reels”.

Jeżeli lada moment nie zaczniesz tworzyć rolek, to inni zrobią to za Ciebie!

Już teraz na pewno będziesz w stanie znaleźć konta, które rozwijały się na Instagramie w podobnym tempie do Ciebie, a dzięki rolkom „wystrzeliły” nagle w kosmos. Chyba nie chcesz zostać w tyle? Chyba nie chcesz zmarnować szansy dotarcia do nowych odbiorców w dużo szybszym czasie niż z pomocą zwykłych postów?

Wykorzystaj to, że stosunkowo niewiele osób tworzy rolki! 

Gdy inni się obudzą przed Tobą –  znowu będzie trudno Ci się przebić. Nawet jeśli będziesz tworzyć niezwykłe materiały wideo.

Naucz się tworzyć skuteczne rolki już teraz! Zwiększ zasięgi swojego konta, zdobądź nowych wartościowych obserwujących i wyprzedź swoją konkurencję!

Pamiętaj, by potwierdzić zapis na swojej skrzynce! Inaczej nie otrzymasz linku do webinaru