Akademia Canvy

Podstawy projektowania w Canvie

Zapisz się na bezpłatny webinar: Podstawy projektowania w Canvie. Poznaj zasady, dzięki którym Twoje grafiki będą bardziej czytelne i estetyczne i zaczną przyciągać odbiorców! Naucz się dobierać kolory, czcionki, zdjęcia i elementy graficzne oraz dowiedz się, jak je rozmieszczać na projekcie.

Datę webinaru podamy w krótce – zapisz się już teraz, aby odebrać nagrania tutoriali m.in. jak zrobić stronę w Canvie.

Pamiętaj, by potwierdzić zapis na swojej skrzynce! Inaczej nie otrzymasz linku do nagrania webinaru

PROWADZĄCE

Sara Solarek

Sara Solarek

Specjalistka ds. digital marketingu, a także graphic designer i WordPress developer. Założycielka agencji marketingowej Marketing Prawników. Od lat prężnie działająca w tej branży. Właścicielka konta na Instagramie @sara.solarek oraz współtwórczyni Akademii Canvy i autorka kursów z Canvy oraz Instagram Reels.

Joanna Fabisiak

Joanna Fabisiak

Graphic designer & content manager pracująca w agencji marketingowej Marketing Prawników. Właścicielka konta na Instagramie @j.createmedia gdzie uczy, jak wykorzystać Instagram do pozyskiwania klientów oraz współtwórczyni Akademii Canvy i autorka kursów z Canvy oraz Instagram Reels.

Bez znajomości podstawowych zasad trudno Ci będzie stworzyć estetyczną grafikę, dlatego już teraz zapisz się na bezpłatny webinar! W naszych transmisjach na żywo wzięło udział łącznie ponad 3 tysiące osób.

Pamiętaj, by potwierdzić zapis na swojej skrzynce! Inaczej nie otrzymasz linku do webinaru